Indywidualnie…

W naszym gabinecie Pacjent traktowany jest zawsze indywidualnie, panuje zawsze zasada: jeden Pacjent jeden fizjoterapeuta. Nie ustalamy z góry ilości/liczby zabiegów terapii manualnej.

Pierwsza wizyta zawsze związana jest z zebraniem dokładnego wywiadu oraz rozmowy w celu poznania oczekiwań Pacjenta co do rezultatu i przebiegu leczenia.

Mamy czas…

dla każdego, wyznajemy zasadę iż Pacjent powinien wiedzieć na co choruje oraz jaka terapia została u niego zastosowana, jak również jaką powinien zastosować profilaktykę aby schorzenie nie nawracało lub zahamować postęp choroby.

Podążamy za pacjentem i tym jak rozwijają się objawy choroby, leczenie kończymy wtedy kiedy Pacjent wraca do zdrowia, nie wtedy kiedy wybierze serie np. 10 zabiegów.

Kompleksowo…

W gabinecie pracujemy głównie manualnie. Dysponujemy także pełną gamą zabiegów fizykalnych w tym m.in. krioterapie parami ciekłego azotu, laser, elektroterapia. Pełną listę zabiegów znajdą Państwo w zakładce Cennik.

Harmonogram godzinowy…

Wizyty umawiane są na ściśle wyznaczone godziny, aby szanować Państwa czas.

Komfort…

Aby zapewnić Państwu komfort terapia odbywa się w zamkniętych wyciszonych pomieszczeniach.

Nasza kadra stale bierze udział w konferencjach i szkoleniach naukowych w celu zapewnienia najwyższego poziomu i efektywności leczenia.

Specjalizujemy się w terapii ortopedycznej, traumatologicznej i wadach postawy.

Zapraszamy serdecznie,
Ewelina i Mateusz Mitera